Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
Jste zde: úvodní stránka » projekty » spolecenske » tabory-pro-nevidome

Tábory pro nevidomé

spoluorganizovaní pro organizaci MANUS

O táborech

Během studia na VŠ jsme spoluorganioval tábory pro nevidomé a slabozraké děti. Tábory organizovalo občasnké sdružení MANUS. Na tábory jsem jedil 6 let nejprve jako družinkový vedouci, přes organizačního vedoucího až po hlavního vedoucího.

Co jsem měl na starost

Kromě prvního turnusu, kde jsem byl družinkovým vedoucím (příprava programu pro družinku a činosti s tím spojené). Na dalších táborech jsem měl na starost organizaci (aby vše bylo ve spravný čas na spravném místě). Jak by se dnes řeklo zabýval jsem se projektovým a time managementem :) Prostě postarat se o spravné načasovaní, materiálů, vedoucích, dětí. Jak jsem zjistil není to vůbec jednoduché a někdy se to nepodaři uplně skoubit. Naštěstí děti nic nepostřehli a díky skvělému týmu vedoucích (jimž jsem neskonale vdečen) a dobře připraveným hrám vše dopadlu k plné spokojenosti dětí.

Podařilo se mi obklopit lidmi schopnějšími než jsem sám a proto to tak klapalo...

Díky těmto aktivitám člověk získal ohroné množství zkušeností a poznatků. Nejen, že si upravil svůj žebříček hodnot, ale taktéž si odzkoušel jak složité je uřidit nejen lidské zdroje, ale také materiál, finanční, informační. Zkušenosti takto načerpané jsou k nezaplacení a k neodcizení. Co se jednou člověk naučí nikdo již mu nevezme.

Pokračování

Tábory pro nevidomé samozdřejmě pokračují dále. (Bohužel z důvodu obrovskému pracovního vytížení se jich již nemohu učastit). Naštěstí vedení tábora mají na starost velice schopní lidé tak tradice táboru, dále pokračuje a stále se zlepšuje a zkvalitňuje. Více o táborech si můžete přečíst na oficiálních stránkách. www.manusbrno.cz

| článek zveřejněn: 23.4.2006 |

Z fotogalerie

nohy
více fotek ve fotogalerií
 

Novinky

1.1.2010
nový web o MS Office -

14.4.2009
SPS 2008 - opožděně pár fotek z jednoho zajímavého veletrhu

5.4.2009
Makro MS Excel – práce s listy po zimním spánku se začínám probouzet :)

více novinek viz. historie
 

Poděkování

Děkuji
za návštěvu a přeji ať zde nalezne vše co potřebujete...
 

Stránky o elektrotechnice, programování (PHP, DELPHI, CSS, XHTML, SEO), projektovém a time managementu.
RSS 2XHTML 1.1 | CSS | Email na autora: pavel@lasakovi.com | Copyright: Pavel a Danka 2005 | 2434 |

TOPlist

Doporučuji: Dana Lasáková, advokátní kancelář - Brno a Jak na Excel