Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
Jste zde: úvodní stránka » ostatni » v-priprave » invex-digitex-2008

Invex a Digitex 2008

Ocitne se Invex v propadlišti dějin?

O Invex

... i letos nic moc ...

Jako tradičně tak i letos (možná i příští rok) se bude v Brně konat veletrh informačních a digitálních technologií. Navíc veletržní stránky v době veletrhu nestíhají a najít na nich nějaké informace o Invexu je na dlouhý čas.

Asi se mi to nezdá (mám to potvrzeno z více zdrojů). Na invexu je čím dál méně firem (i obsazených pavilónu). Myslím si, že firmy raději zainventují do osobních návštěv u svých perspektivních klientů.

Invex má smysl?

Pokud jste, absolvovali Invex 2007 určitě jste byli zklamání, jako spousta jiných lidí, nic si z toho nedělejte. Pokud jste tam byli za firemní peníze, určitě jste rádi, že to nejsou Vaše zbytečně vhozené peníze. Cena za vstupenku 200 Kč případně v předregistraci 100 Kč za těch pár pavilónu je dost přemrštěná. Pokud k tomu připočtete dopravu, parkované, jídlo, pití. Sečteno a podtrženo hodně předražená zábava.

Invex 2008

Má vůbec ještě cenu připravovat Invex 2008. Můj názor je, že nemá. Teda alespoň v současné podobě. Pokud člověk potřebuje informace nalezne je na webu.

Které informace si člověk nemůže najít na internetu? Maximálně, že se podívá na pár novinek, které si nebude moci nikdy dovolit.

Naopak pokud potřebuje firma nákup několika desítek či stovek počítačů na Invexu obchod neudělá. Raději si zavolá distributora ten ochotně nakluše a předvede a nabídne vhodnou cenu. Konkurence je velká.

Návštěvníci na Invexu

Oproti předchozím rokům, lze vidět neustály pokles. Možná to bylo středečním počasím kdy pršelo a bylo nevlídně. Možná také tím, že Invex je dost pozdě až téměř začátkem listopadu.

Budoucnost Invexu?

To si budete muset počkat co připraví (pokud něco připraví) vystavovatelé.

Další informace o Invexu.

Informaci o Invexu je celá řada, po zadání "Invex" do google určitě najdete zajímavé články. Ať už Invex vychvalující, či ho zatracující.

| článek zveřejněn: 25.10.2007 |

Z fotogalerie

jesterka co se opaluje
více fotek ve fotogalerií
 

Novinky

1.1.2010
nový web o MS Office -

14.4.2009
SPS 2008 - opožděně pár fotek z jednoho zajímavého veletrhu

5.4.2009
Makro MS Excel – práce s listy po zimním spánku se začínám probouzet :)

více novinek viz. historie
 

Poděkování

Děkuji
za návštěvu a přeji ať zde nalezne vše co potřebujete...
 

Stránky o elektrotechnice, programování (PHP, DELPHI, CSS, XHTML, SEO), projektovém a time managementu.
RSS 2XHTML 1.1 | CSS | Email na autora: pavel@lasakovi.com | Copyright: Pavel a Danka 2005 | 2419 |

TOPlist

Doporučuji: Dana Lasáková, advokátní kancelář - Brno a Jak na Excel