Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
Jste zde: úvodní stránka » ostatni » podekovani

Poděkování

Rodičům

Ze všeho nejvíce chci poděkovat mým rodičům nejen za to, že mě přivedli na svět, ale také za vše, co mi dali a čemu mě naučili. Jsem jim zavázán. Tatínku a maminko upřímně Vám děkuji.

Daničce

Za to, že existuje, jaká je, jaké má názory a hlavně, že mě miluje přesně takového, jaký jsem. Jedinečná osůbka, se kterou je nejbáječněji - ať už v nevlídném počasí, když se člověk toulá krajinou a je na kost promočen a nemá se kde schovat. Je stále usměvavá a v dobré náladě. Prostě krátce Človíček do nepohody. A to nemluvím o nepopsatelně krasných zážitcích, kdy společně koukáme na západ či východ slunce, spaní pod širákem, padající hvezdičky. Taktéž jí děkuji, že se chce státi mojí zakonitou manželkou. Jen někdy si musíme dojít na radnici pro "glejt", ať jsme manželé i po pravní stránce:). Daničko děkuji.

Přátelům a kamaradům

Jejich výčet je obrovský. Všem děkuji. Ája, Alča, Alena, Aleš, Andílek, Anička, Bobek, Bobo, Bubák, Dingovi, Eva, Evča, Evka, Ivana, Ivona, Jana, Jarka, Jedla, Jirka, Jitka, Haník, Hanka, Honza, Klára, Klířka, Komos, Kristýnka, Luboš, Lukáš, Malej, Michal, Mirek, Mirka, Pavel, Petr, Petra, Radek, Siba, Sluníčko, Stromek, Taťka, Tomáš, Vlaďka, atd. (řazeno abecedně)

Ostatním

Učitelům a učitelkám, spolupracovníkům. Děkuji mnoha dalším lidem, které ani neznám, ale mohl jsem se od nich učit. Např. z diskusních fór na intenetu.... Pokaždé jsem si mohl něco odnésti.

Naposled děkuji soudruhům a soudružkám, že mě nedoporučili na gympl a musel jsem v rámci budování socialismu na odborné učiliště. Přesto jsem se dopracoval až k VŠ vzdělání:). Z komunistické demagogie jsem si odnesl: "tak takhle ne".

Z fotogalerie

sikovna prasatka
více fotek ve fotogalerií
 

Novinky

1.1.2010
nový web o MS Office -

14.4.2009
SPS 2008 - opožděně pár fotek z jednoho zajímavého veletrhu

5.4.2009
Makro MS Excel – práce s listy po zimním spánku se začínám probouzet :)

více novinek viz. historie
 

Poděkování

Děkuji
za návštěvu a přeji ať zde nalezne vše co potřebujete...
 

Stránky o elektrotechnice, programování (PHP, DELPHI, CSS, XHTML, SEO), projektovém a time managementu.
RSS 2XHTML 1.1 | CSS | Email na autora: pavel@lasakovi.com | Copyright: Pavel a Danka 2005 | 7616 |

TOPlist

Doporučuji: Dana Lasáková, advokátní kancelář - Brno a Jak na Excel