Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
Jste zde: úvodní stránka » dovednosti » pravo-dane

Právo, daně, učetnictví

Informace v přípravě

Právo

a pravní záležitostí jsou v dnešní době velice důležité. Přeci jen v naši podnikatelské džungli je lépe mít vše důležité právně v pořádku. Co kdyby :)

V přípravě informace na co si dávat pozor, aneb informace, které se mi podařili nasbírat. Přeci jen brigády zahraniční stáže atd... Holt ne vždy jsem si vše uhlídal. Tak proč zdarma nepomoci statním?

Daně

Jek řiká moudra příručka: "Chudí platí daně a bohatí mají daňového poradce." Nejen na daních, ale i vhodným investováním se da mnoho ušetřit a vydělat. V dnešní době při investici do duchodového připojištění je možnost si něco odpočíst z daní.

Učetnictví

Znalosti jednoduchého a podvojného učetnictví se hodí vždy. Studium na podnikatelské fakultě k něčemu bylo. Naučil jsem se jednoduchému i podvojmému účetnictví (i když v tom podvojmém mám mezery).

Investování

No a když už má člověk nejaké ty finance tak se může o ně postarat a oni mu vydělavají a tam ma další přísun finančních prostředků, které může věnovat rodině na koníčky, sebe vzdělavání. Dá se investovat do podílových fondů, akcií atd... Anebo spořit na spořicích účtech investovat do stavebního spoření. Možnosti tu jsou jen se nebát.

Podnikáná

Aneb jak začít co je k tomu potřeba. Něco málo informací a postřehů jak se vypracovali nejbohatší. Asi na těch informačních technologiích něco bude, že většina lidi je z tohoto oboru. Je pravda pár jich ohromné měni zdědilo a pár na to šlo sppekulacemi na burze. Ale Bill Gates jako nejbohatší člověk na světě je jednoznačně od Microsoftu (firma zabývají se software)

Stránky o elektrotechnice, programování (PHP, DELPHI, CSS, XHTML, SEO), projektovém a time managementu.
RSS 2XHTML 1.1 | CSS | Email na autora: pavel@lasakovi.com | Copyright: Pavel a Danka 2005 | 7023 |

TOPlist

Doporučuji: Dana Lasáková, advokátní kancelář - Brno a Jak na Excel