Přeskočit navigaci | Přeskočit na novinky
Jste zde: úvodní stránka » dovednosti » pravo-dane » advokati-advokatni-kancelare

Advokáti a advokatní kanceláře

Jak mohou advokáti a advokátní kanceláře získat klienty? Aneb internet je mocná zbraň

Advokáti a internet

Jednoho dne jsme si hledal stránky "advokáti a advokatní kanceláře". A světe div se nějaké byli i k nalezení. Jenže než se člověk doklikal k té správné advokatní kanceláři tak to chvíli trvalo.

Co to teda znamená? Internetové stránky advokátů, kteří se takto prezentují potřebují svou prezentaci inovovat. Netýká se to jen grafického designu (ten neposuzuji), ale i celé koncepce jejich stránek. Aby byli přístupné, optimalizované, aktuální.

Advokáti a SEO

Co je SEO? Metodika jak dostat danou stránku na první místa ve vyhledávačích na požadované slovo.

Je pravda, že většiná advokátu svému oboru rozumí, ale otázka je zda programátoři a webdesigneří, kteří pro ně tvoří stránky, rozumí zase svému oboru? Proto jsem se rozhodl publikovat tento text, abych si ověřil poznatek zda advokáti a advokatní kanceláře umí zadávat zakázky správným společnostem (a napsat vhodnou smlouvu). Aby pro ně tyto společnosti vytvořili vhodné stránky z hlediska SEO optimalizace. Nebo advokáti zaplatí webdesignerům za vícemeně nepoužitelné dílo?

Reklama?

Velice rád, zde zveřejním odkazy na advokáty a advokátní kanceláře.

Co jsem slyšel tak advokátů a advokatních kanceláři je hromada a internet je perspektivní oblast, kde se dají shánět zákaznící a přitom to nic nestojí. Pominu-li nějakých 1000Kč/rok za doménu a hosting, a poté použitelnou prezentaci, se správnou SEO optimalizaci pro vyhledávače.

Když se podívám na ceník advokatní komory tak 1000Kč ročně není pro advokátní kanceláře problém. Možná jen, že mají tak vyské příjmy a obrovskou klientelu tak prezentace ne internetu je pro ně nezajimavá. Podle mě je počtet solventních klientů klientů omezen...

Výsledky

tato kapitola byla přepracována. Přeci jen uplynul nějaký ten pátek a mám požadované výsledky. (Než vyhledávače zaindexovali tento obsah, tak to nějaký ten měsíc trvalo :)

Nějaký měsíc trvalo než jsem se dostal k vyhodnocení. Na www.seznam.cz jsem na druhém místě na klíčovou frázi, kterou vyhledávají lidé potřebující právní poradenství. No být právníkem tak množství lidí chodící na mé stránky z vyhledávačů není vůbec zanedbatelné. Kdyby se jen 1% z nich ozvalo a bylo ochotno za radu zaplatit... (... musel bych přijmout koncipienta :)

Upozornění

Tento článek vznikl jako studijní materiál v oblasti SEO optimalizace. Pokud budete mít zájem o reklamu na této stránce prosím ozvěte se na email: lasak@centrum.cz. Děkuji a přeji hodně úspěchu v podnikání.

Protože nejsem právník ani advokát, rozhodl jsem se prověřit kvalitu SEO optimalizace u právníků a taktéž advokátů a advokatních kanceláří. No a zjištění je velice povzbudivé :) Sice ne pro ony právníky a advokatní kanceláře, ale to mi vůbec nevadí :)

Snad Vám pomohou automaticky generované odkazy na začáku či konci tohoto článků.

| článek aktualizován: 6.5.2006 |

Stránky o elektrotechnice, programování (PHP, DELPHI, CSS, XHTML, SEO), projektovém a time managementu.
RSS 2XHTML 1.1 | CSS | Email na autora: pavel@lasakovi.com | Copyright: Pavel a Danka 2005 | 2882 |

TOPlist

Doporučuji: Dana Lasáková, advokátní kancelář - Brno a Jak na Excel